⬡ Panolar

Panolar, platformdaki aktivitelerinin özetini, hedeflerini ve sistem haberlerini almanı sağlayan bir sayfadır. Bu bölümde panoda gösterilen alanların detaylarını öğrenebilirsin.

İlerleyiş Özetleri

Panonun sayfasında bulunan İzlenen, Oynanan ve Puan alanları platformda gerçekleştirdiğin ilerleyişin bir özetini gösterir.

İzlenen

Bu bölüm, platformda izlediğin animasyonların toplam sayısını gösterir. Bu sayının artması için bir videoyu sonuna kadar izlemen gerekir.

Oynanan

Bu bölüm, platformda tamamladığın oyunların toplam sayısını gösterir. Bu sayının artması için, bir oyunu başarıyla tamamlaman gerekir. Oyunu başlatıp ardından kapatman bu sayıyı arttırmaz.

Puan

Bu bölüm, platformda elde ettiğin toplam puanı gösterir. Puanları nasıl kazanabileceğin ve bu sayıyı arttırabileceğin 🥇 Puan Sistemi sayfasında detaylı olarak anlatılmıştır.

Hedefleriniz

Oynanan Oyun, İzlenen Animasyon ve Kazanılan Puan alanları platformdaki ilerleyişini özetler ve geriye ne kadar yolunun kaldığını anlamana yardımcı olur.

Örneğin, 1 / 10 şeklinde gösterilen pasta grafikte tamamladığın sayının 1 olduğu ve geriye 9 adet tamamlaman gereken hedef olduğunu gösterir. 10 / 10 olduğunda hedeflerine ulaşmış olursun.

En İyi Kullanıcılar

Son Gelişmeler

Diğer kullanıcıların platformda gerçekleştirdikleri etkinlikler bu alandaki akışta gösterilir. Çalışma arkadaşların bir oyunu tamamladıklarında veya bir animasyon izlediklerinde bu alanda gösterilir.

Sistem Bildirimleri

Kare geliştiricileri, yani bizler eğer platform üzerinde bir değişiklik yaparsak seni bu akışta sürekli olarak bilgilendiririz. Bildirimlerin detayına dair bilgi edinmek istersen 🔔 Sistem Bildirimleri sayfasını ziyaret edebilirsin.

Oynamaya Devam Et Alanı

Eğer bir oyuna başlarda tamamlamazsan, bu alan sana kısa bir yol oluşturur. Yarım kalan oyunlarına bu alandaki bağlantılara tıklayarak devam edebilirsin.

Eğer yukarıdaki alanlardan herhangi birini kendi Pano'nda görmüyorsan o yetkiye sahip değilsindir. Bazı alanlar yalnızca şirket yöneticilerine görünür olur.

Last updated